Nieznane orędzia i proroctwa Maryi z San Damiano

Rosa Quattrini-Buzzini urodziła się w dniu 26-ego stycznia 1909 r. i to ona miała wizje Matki Boskiej w San Damiano. Ona była wdową, była poważnie chora i prawie umierająca. Jej ciocia Adele opiekowała się nią. W dniu wspomnienia Świętego Michała Archanioła, 29-ego września 1961 r., pod koniec poranka, pojawiła się nieznana Kobieta, nakryta niebieskim szalem, okrywającym Jej głowę i zapukała do drzwi Rosy i poprosiła o pieniądze dla Ojca Pio. Podczas, gdy Mamma Rosa miała tylko 1.000 pożyczonych lirów u siebie w domu, ona dała Kobiecie 500 lirów. Pani zapytała: "Czy wierzysz w Ojca Pio?" Mamma Rosa powiedziała: "Tak! I ja naprawdę ufam mu".
Potem obie odmówiły razem pięć Ojcze nasz…, pięć Zdrowaś Mario… i pięć Chwała Ojcu… w intencjach Ojca Pio i pięć BłogosławioneRrany Pana Jezusa Chrystusa. W tym czasie Pani dotknęła ran mamy Rosy. Kiedy Pani odeszła, Ciocia Adele weszła do jej pokoju i patrząc na figurę Matki Boskiej powiedziała: "Droga, kochana Madonno, proszę upewnij mnie, że Ojciec Pio otrzyma te 500 Lirów?". Potem ona usłyszała silny glos, który bez wątpienia należał do Ojca Pio: "Uwierz i ufaj! Mamma Rosa zostanie uzdrowiona. Idąc do kuchni, ciocia Adele była wyjątkowo zdziwiona, widząc mamę Rosę przygotowującą posiłek. Mamma Rosa zawołała: "Ja właśnie zostałam uzdrowiona". Dokładnie w tym momencie obie kobiety uwierzyły, że Matka Boska osobiście je odwiedziła.

Wiosną 1962 r. Mamma Rosa pojechała na pielgrzymkę do San Giovanni Rotondo w Foggia. Ojciec Pio, posiadający stygmaty Kapucyn mieszkał tu w klasztorze. On był znanym na całym świecie Ojcem spowiednikiem. Codziennie można było zobaczyć cienką, długą kolejkę ludzi czekających na spowiedź u bardzo wyjątkowego spowiednika, który posiadał łaskę widzenia ludzkich serc. Podczas, gdy on był bardzo skrupulatny, często wydawał się być twardy i nieugięty. On był także sławny ze swojej życzliwości, uprzejmości i ciepła w stosunku do wszystkich. Mamma Rosa stała poza kościołem, odmawiając różaniec, kiedy nagle usłyszała kogoś, kto mówił do niej: "Rosa, Rosa!" ona obróciła się dookoła i zobaczyła Kobietę, okrytą niebiańsko niebieskim szalem, Która powiedziała: "Czy ty mnie poznajesz?" Rosa odpowiedziała: "Tak, Ty jesteś Madonną, Która mnie uzdrowiła". "Ja jestem Matką Pocieszenia i Smutku. Powiedz to w San Damiano i powiedz to profesorowi, który nie uwierzy, że zostałaś uzdrowiona. Po Mszy świętej, my zobaczymy się znowu i Ja zaprowadzę cię do Ojca Pio". Kiedy Mamma Rosa dostała się do Ojca Pio, Pani zniknęła i podczas tego czasu z Ojcem Pio, on kazał jej spędzić dwa lata, opiekując się chorymi. Po tych dwóch latach, ciocia Adele rozchorowała się i Ojciec Pio powiedział Rose, aby wróciła do domu i opiekowała się jej ciocią. Ojciec Pio powiedział: "Ty będziesz żyć dzięki wielkiemu wydarzeniu".

Pierwsze Objawienie ponad Drzewem Gruszy (16 październik 1964 r.)
Mamma Rosa była sama w swoim domu w dniu 16-ego października. Ona słyszała głos dobiegający z ogrodu: "Chodź! Chodź!" Mamma Rosa obawiała się, że ona słyszała rzeczy lub miała iluzję, ale głos wołał ją jeszcze raz: "Chodź tu, chodź tu!" Mamma Rosa wzięła swój różaniec i wyszła na zewnątrz, do ogrodu. Nagle, naprawdę piękna chmura się pojawiła z Raju, wypełniona srebrnymi i złotymi gwiazdami. Chmura zbliżała się do drzewa gruszy, aby na nim spocząć. Chmura zawierała także dużą ilość płatków róż, które spadły na ziemię. Pojawia się czerwona piłka: otwiera się i Matka Boska staje się widzialna w promieniach oślepiającego światła. Z Jej rąk spływają wielkie promienie światła i wydają się wypełniać płatki róż, które spadły na ziemię. Matka Boska miała białą szatę na sobie i biały pas. Ona uśmiechała się do mamy Rosy i powiedziała: "Moja córko, Ja przyszłam z daleka. Powiedz ludziom, że oni muszą się modlić, ponieważ Pan Jezus nie może dłużej nieść Jego Krzyża. Ja chcę, aby każdy został uratowany, dobry i zły. Ja jestem Matką Miłości, Matką was wszystkich: wy wszyscy jesteście moimi dziećmi. To dlatego ja chcę, abyście wszyscy zostali uratowani. I dlatego ja zapraszam cały świat do modlitwy: jako, że kara może nadejść bardzo szybko. Podczas, gdy wy żyjecie, Ja mogę objawiać się tu w każdy piątek w czasie obiadu i przekazywać wam orędzia, które wy musicie przekazać dalej całemu światu". Mamma Rosa odpowiedziała: "Ja jestem tylko biednym rolnikiem. Nikt mi nie uwierzy; oni wsadzą mnie do więzienia". "Nie obawiaj się", odpowiedziała Matka Boska i dodała: "Ja pozostawię tobie znak, to drzewo gruszy zakwitnie!"
W tym momencie Matka Boska zniknęła z pola widzenia i drzewo gruszy zostało pokryte kwiatami tak obficie, że ludzie z trudem mogli dostrzec jakieś liście. To drzewo nie miało w tym czasie żadnych owoców, gdyż ten rodzaj gruszy owocuje w późniejszym okresie. Gałąź śliwy, której Matka Boska dotknęła, również pokryła się cała kwiatami. Pomimo jesiennych burz, te drzewa nadal kwitły przez trzy tygodnie. Matka Boska nazwała to miejsce: "Jej Małym Rajem". To był pierwszy dzień misji mamy Rosy. Matka Boska przekazała wiele orędzi dla świata do momentu śmierci mamy Rosy w 1981 r. Od następnego dnia Matka Boska objawiła się mamie Rosa. Po śmierci mamy Rosy, Matka Boska objawiała się w tym samym miejscu, w każdy pierwszy piątek każdego miesiąca i będzie objawiać się do końca czasów (do końca tego świata).

Mamma Rosa zmarła w dniu 5-ego września 1981 r. Od 1975 r. jej zdrowie pogorszyło się w sposób widzialny i ona została skierowana do szpitala z kilku powodów. Była w szpitalach w Ponte dell’Ollo, Parmie i Fidenza. W Fidenza ona została odwiedzona przez miejscowego Biskupa. W dniu 30-ego sierpnia, Mamma Rosa uczestniczyła we Mszy Świętej. W dniu 3-ego września, ona została z powrotem zabrana do szpitala w Widens, gdzie zmarła dwa dni później w dniu 5-ego września 1981 r., o godzinie 3.17 rano. Mamma Rosa otrzymała Komunię Świętą, piętnaście minut wcześniej. Ona była prowadzona bardzo jasno do ostatnich minut życia i była otoczona jej dziećmi i wnukami.

Wizja Nieba
Wizja Nieba u Rosy Quattrini jest raczej "tradycyjna". Przebywają w nim: Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, Najświętsza Maryja Panna, Apostołowie i wszyscy święci; rozlegają się tam hymny uwielbienia zanoszone przez wybranych i zachwycające śpiewy anielskie. Nie jest ono jednak statyczne, ale podlega ciągłym zmianom.
Pewnego dnia, Rosa powiedziała, że w Niebie zostały odtworzone ziemskie miejsca objawień (San Damiano, Lourdes, Fatima i inne) i że wciąż przyciągają one wybranych, w zależności od ich indywidualnych potrzeb duchowych. Mieszkańcy Nieba uwielbiają Boga i wypraszają u Niego łaski dla żyjących na ziemi. Gdy jednak nastąpi koniec świata, wszystkie dusze czyśćcowe zakończą swój okres oczyszczenia, a te które znajdują się w otchłani, zostaną ochrzczone przez samego Chrystusa, tak, jak uczynił to On dla wszystkich sprawiedliwych Starego Przymierza po swym Ukrzyżowaniu. Pozostanie wtedy tylko Niebo i Piekło.

Wizja Czyśćca
Wygląda on jak rzymski amfiteatr z wieloma stopniami. W środku, czyli w samej głębi, znajduje się palenisko, którego żar jest mniej odczuwalny w miarę wspinania się po coraz wyższych stopniach. Dusza, która doznała pełnego oczyszczenia, dostaje się do przedsionka Raju, by uroczyście wstąpić do niego razem z innymi oczekującymi duszami. Każdej soboty, Maryja przychodzi po nie i zabiera ze sobą do Ojca.
Modlitwy i Msze odprawiane w intencji zmarłych, przyczyniają się do pokonywania przez ich dusze odległości w kierunku przedsionka Raju. Rosa użyła tutaj porównania z kroplami wody, spadającymi na płomień: jeszcze przed dotknięciem go, część z nich zamienia się w parę i unosi ku górze.
Łaski wyjednane dzięki modlitwie i Mszom św. odprawianym za dusze, które nie mogą z nich w pełni skorzystać lub też ich nie potrzebują, ponieważ znalazły się już w niebie – zostają przyznane najbardziej opuszczonym duszom czyśćcowym.

Kościół nie zaakceptował jeszcze objawień w San Damiano.

Modlitwa: Złote Zdrowaś Mario… z San Damiano

Ja witam Ciebigolde. Biała Lilio z Sławnej i zawsze Spokojnej Świętej Trójcy.
Ja witam Ciebie, Piękna Różo z pałaców Rajskiej Radości.
O, Ty Drogocenna Królowo, która nosiłaś Rajskiego Króla i dałaś Mu życie.
Wypełnij nasze dusze Boską Łaską.
Amen.


Żródło:
Irene Corona: Orędzia i proroctwa Maryi z San Damiano
San Damiano - historique
San Damiano (1961-1970) Our Lady of Roses