Artykuły

Maria Julie Jahenny: Stygmaty, wizje i proroctwa
Maríe Julie Jahenny była świadkiem niepotwierdzonych przez Kościół objawień Matki Bożej i Jezusa, którzy mieli przekazać jej informacje na temat końca świata, kar za grzechy ludzi oraz nadejścia antychrysta.

Alois Irlmaier: Wizje przyszłości
Jedna rzecz jest niezwykle interesująca. Otóż wiele przepowiedni dotyczących przyszłości Europy i świata ma punkty wspólne, bardzo podobne elementy, które świadczą o tym, że możemy mieć do czynienia z prawdziwymi wizjami jasnowidczymi.

Proroctwa św. Nila Starszego (Nilus z Synaju)
Ludzie po 1900 roku, w połowie XX stulecia, zmienią się nie do poznania. Kiedy nadejdzie czas nadejścia Antychrysta, cielesne namiętności zaćmią umysły ludzi, hańba i bezprawie będzie rosnąć w siłę. Wtedy to świat będzie się zmieniać nie do poznania.

Eugenia Elisabetta Ravasio: Objawienia Boga Ojca
Orędzie od Boga Ojca otrzymane za jej pośrednictwem zostało opublikowane pod tytułem "Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci". Jest to jedyne objawienie otrzymane od Boga Ojca, uznane przez Kościół.

Święty Ludwig z Grenady: mistyk dominikański
Rozważ skutki dobrej i złej woli. W dobrej – często serce psuje się przez pychę, podczas gdy w złej oczyszcza się przez cierpienie. W pierwszej człowiek sam siebie zapomina, w drugiej – pamięta o Bogu...

Święta Franciszka Rzymianka: Wizja piekła, czyśćca i Nieba
Właściwe życie św. Franciszki stanowią widzenia. Między nimi najdziwniejsze, najbardziej charakterystyczne i najwięcej zadziwiające są wizje piekła. Niezliczone męczarnie, tak różnorodne jak występki, ukazywały jej się zarówno w całokształcie, jak i w najdrobniejszych szczegółach.

Myślący nie śmieją się z szatana
Wywiad z ojcem Franciszkiem Chrószczem, egzorcystą w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej Królowej Podlasia - Matki Jedności w Kodniu.

O fałszywej przepowiedni, która stała się klątwą
Mąż siostry tego kapłana jest alkoholikiem. Choroba alkoholowa zdegenerow'ała go na tyle, że został wyrzucony z pracy w szpitalu, gdzie był lekarzem. Żona nigdy nie tolerowała nałogu męża, w przeciwieństwie do jego matki, u której mógł pić do woli. Ona sama nawet kupowała mu alkohol. Nic dziwnego, że zniewolony mężczyzna opuścił żonę, pozostawiając ją z nastoletnim synem, i przeniósł się do "kochającej" mamusi.

Kamienna Madonna z Andów
O tajemniczych wydarzeniach, które miały miejsce w lipcu 1835 r. w wysokich Andach, wiemy od szwagra wizjonera. Zanotował on w swym pamiętniku to, co przytrafiło się jego krewnemu - Pablo Mendezowi, prostemu wieśniakowi wypasającemu stada w górach północnej Argentyny na wysokości ok. 3600 metrów.

Objawienia w Akita
Działanie szatana przeniknie nawet Kościół, do tego stopnia, że będzie można zobaczyć kardynałów sprzeciwiających się innym kardynałom i biskupów występujących przeciwko innym biskupom.

Wspomnienia księdza Tomasza Horaka o Fulli Horak
Z ateistki stała się wielką mistyczką. W cudowny sposób uniknęła śmierci w łagrach sowieckich. Należy do najbardziej fascynujących postaci XX wieku.

Pakt o nieagresji
Obecnie wśród młodych wzrasta liczba dotkniętych działaniem Złego, gdyż z ciekawości poszukiwali nieznanych, ciemnych sił lub też świadomie wybrali drogę współpracy z mocami ciemności. Dla zysku, znalezienia pracy, kariery...

Całemu światu opowiem o tobie
Całemu światu opowiem o tobie. Wykrzyczą twoje plany. Cały świat pozna wszystkie twoje tajemnice. Nieważne, że odkryją swoje sekrety, niech sią śmieją ze mnie. Część z nich zrozumie, bo to samo przeżywa.

Wywiad z Ojcem Józefem Witko, charyzmatykiem

Matka Najświętsza z rwandyjskiej wiosce Kibeho
W 1981 roku Matka Najświętsza ukazała się w rwandyjskiej wiosce Kibeho, by przestrzec świat przed potęgą zła.

Wywiad z o. Aleksandrem Posackim SJ: Zły duch nie zna się na żartach
Czy kuszenie ze strony okultyzmu może grozić nam już od najmłodszych lat? Znam przypadki, gdy w niektórych przedszkolach z okazji Dnia Dziecka rozdawano maluchom laleczki "Witch" z dołączonymi do nich książeczkami.

Rytułał uwodzenia
Byliśmy parą od 4 lat, żyliśmy bez ślubu. Mieliśmy dużo pieniędzy, wspaniałe perspektywy. O Bogu nie myśleliśmy wcale, uważaliśmy, że religia jest dla ciemnych umysłów. Rafała straciłam w tragicznych okolicznościach. Po pomoc poszłam do wróżki.

Polskę szczególnie umiłowałem...
W Dzienniczku znajdują się zdumiewające słowa, które św. Siostra Faustyna usłyszała podczas modlitwy z ust Pan Jezusa: Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje.