Artykuły: Świadectwa

Cyrograf Beaty
Pociągała mnie również lektura książek i broszur o tematyce ezoterycznej. W VIII klasie szkoły podstawowej wpadła mi w ręce książka o chiromancji. Próbowałam wróżyć, ale szybko się tym znudziłam. Pod koniec VIII klasy przyjęłam sakrament bierzmowania, bo wszyscy w klasie tak zrobili. Przed bierzmowaniem odbyłam powierzchowną spowiedź. Byłam już wtedy obojętna religijnie.

Alois Irlmaier: Wizje przyszłości
Jedna rzecz jest niezwykle interesująca. Otóż wiele przepowiedni dotyczących przyszłości Europy i świata ma punkty wspólne, bardzo podobne elementy, które świadczą o tym, że możemy mieć do czynienia z prawdziwymi wizjami jasnowidczymi.

Helena Pelczar: Zapomniana stygmatyczka
Helena Pelczar przyszła na świat 25 grudnia 1888 r. w ubogiej, chłopskiej rodzinie. Bieda i głód zmusiły ją już w wieku 24 lat do do emigracji do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Pracowała jako służąca. Wykazywała się pobożnością i skromnością, należała do Trzeciego Zakonu św. Franciszka.

Proroctwa św. Nila Strszego (Nilus z Synaju)
Ludzie po 1900 roku, w połowie XX stulecia, zmienią się nie do poznania. Kiedy nadejdzie czas nadejścia Antychrysta, cielesne namiętności zaćmią umysły ludzi, hańba i bezprawie będzie rosnąć w siłę. Wtedy to świat będzie się zmieniać nie do poznania.

Carlo Acutis: włoski internauta, 15 letni święty Kościoła katolickiego
Carlo Acutis patron internetu, którego będziemy mogli spotkać w Asyżu, mieście św. Franciszka. Jego ciało nie uległo rozkładowi.

Cud różańcowy w Oziornoje
W 1941 roku nagła obfitość ryb ocaliła mieszkańców Oziornoje od śmierci głodowej. Wieś w kazachskim stepie założyli w 1936 r. Polacy, przesiedleni przez sowiecką władzę z terenów dzisiejszej Ukrainy i Białorusi.

Eugenia Elisabetta Ravasio: Objawienia Boga Ojca
Orędzie od Boga Ojca otrzymane za jej pośrednictwem zostało opublikowane pod tytułem "Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci". Jest to jedyne objawienie otrzymane od Boga Ojca, uznane przez Kościół.

Proroctwa 10-letniego chłopca. Sławik Kraszennikow i jego historia
Po pewnym czasie poczuł się lepiej. Z wielkim zdumieniem i szeroko otwartymi niebieskimi oczami spojrzał na narożnik z ikonami i powiedział: "A jednak Ty jesteś! Chwała Panu!"

Faustyna Kowalska: polska mistyczka i stygmatyczka
W 1924, podczas zabawy tanecznej w łódzkim parku "Wenecja" doznała widzenia umęczonego Jezusa, który miał jej wydać polecenie wstąpienia do zakonu. Bez zgody rodziców udała się do Warszawy.

Nowenna pompejańska: świadectwa
Po okresie kłótni, nieporozumień i zdrady - mąż odszedł z domu. Nie było dla nas ratunku. Wyprowadził się z domu i zaczęliśmy osobne życie. Szukałam ratunku i znalazłam nowennę, na którą już kiedyś się natknęłam.

Święty Ludwig z Grenady: mistyk dominikański
Rozważ skutki dobrej i złej woli. W dobrej – często serce psuje się przez pychę, podczas gdy w złej oczyszcza się przez cierpienie. W pierwszej człowiek sam siebie zapomina, w drugiej – pamięta o Bogu...

Święta Franciszka Rzymianka: Wizja piekła, czyśćca i Nieba
Właściwe życie św. Franciszki stanowią widzenia. Między nimi najdziwniejsze, najbardziej charakterystyczne i najwięcej zadziwiające są wizje piekła. Niezliczone męczarnie, tak różnorodne jak występki, ukazywały jej się zarówno w całokształcie, jak i w najdrobniejszych szczegółach.

O fałszywej przepowiedni, która stała się klątwą
Mąż siostry tego kapłana jest alkoholikiem. Choroba alkoholowa zdegenerow'ała go na tyle, że został wyrzucony z pracy w szpitalu, gdzie był lekarzem. Żona nigdy nie tolerowała nałogu męża, w przeciwieństwie do jego matki, u której mógł pić do woli. Ona sama nawet kupowała mu alkohol. Nic dziwnego, że zniewolony mężczyzna opuścił żonę, pozostawiając ją z nastoletnim synem, i przeniósł się do "kochającej" mamusi.

Kamienna Madonna z Andów
O tajemniczych wydarzeniach, które miały miejsce w lipcu 1835 r. w wysokich Andach, wiemy od szwagra wizjonera. Zanotował on w swym pamiętniku to, co przytrafiło się jego krewnemu - Pablo Mendezowi, prostemu wieśniakowi wypasającemu stada w górach północnej Argentyny na wysokości ok. 3600 metrów.

Objawienia w Akita
Działanie szatana przeniknie nawet Kościół, do tego stopnia, że będzie można zobaczyć kardynałów sprzeciwiających się innym kardynałom i biskupów występujących przeciwko innym biskupom.

Całemu światu opowiem o Tobie
Całemu światu opowiem o Tobie. Wykrzyczą twoje plany. Cały świat pozna wszystkie twoje tajemnice. Nieważne, że odkryją swoje sekrety, niech sią śmieją ze mnie. Część z nich zrozumie, bo to samo przeżywa.

Matka Najświętsza z rwandyjskiej wiosce Kibeho
W 1981 roku Matka Najświętsza ukazała się w rwandyjskiej wiosce Kibeho, by przestrzec świat przed potęgą zła.

Rytułał uwodzenia
Byliśmy parą od 4 lat, żyliśmy bez ślubu. Mieliśmy dużo pieniędzy, wspaniałe perspektywy. O Bogu nie myśleliśmy wcale, uważaliśmy, że religia jest dla ciemnych umysłów. Rafała straciłam w tragicznych okolicznościach. Po pomoc poszłam do wróżki.